Зимски гуми

Гуми 001   185/65/14      цена:

* Ова се само неколку типови зимски гуми кои Ви ги препорачуваме. За повеќе информации посетете ги нашите продажни салони.

Bridgestone BF_Goodrich Continental CooperTires Dunlop Hankook GoodYear Michelin Nankang Sava Pirelli Tigar Starfire